Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

28. finał WOŚP w Tarnowskich Górach – tutaj wszystko się udaje:)

Drukuj stronę
Drukuj

Grzejące ręce, ustawione na Rynku gęsto “koksioki” nie były chyba potrzebne: dzięki wielkiej rzeszy ludzi, pełnych skarbonkach i gorącej atmosferze nikomu chyba nie było w niedzielę i sobotę w mieście zimno nikomu.

Wszystko przez niezwykle udany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po wielu latach przerwy zorganizowano w takim rozmachem. Wszystko za sprawą m.in. członków Garnizonu Górnośląskiego, harcerzy z tarnogórskiego Hufca ZHP, sztabu działającego w ‘Staszicu”, blisko 140 wolontariuszy i wszystkich, którzy od soboty w ramach 28. finału WOŚP zbierali pieniądze na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Na te chwilę 9godz. 21.00 w niedzielę 12.01) nie wiadomo jeszcze, czy po raz kolejny w Polsce zostanie pobity rekord, w Tarnowskich Górach będzie tak na pewno: już przed godz. 20.00 było wiadomo, że pieniędzy nazbierano do puszek znacznie więcej niż przed rokiem.

– Jakoś tak się dzieje, że w tym mieście wszystko się udaje – żartowali w trakcie niezwykle udanej – pod względem frekwencji i kwot – imprezy jej organizatorzy.

Światełko do nieba oglądał przed chwilą prawie pełen Rynek ludzi. A to jeszcze nie koniec!:)

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Niedziela, 12 stycznia 2020

Tak było w sobotę w Starej Stajni u Wojtachy:

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.