Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

WOŚP z Garnizonem Górnośląskim dziś na Rynku!

Drukuj stronę
Drukuj

Serdecznie zapraszamy na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Garnizonem Górnośląskim w Tarnowskich Górach. W programie: koncerty i licytacje, a na Rynku odbędzie się m.in. piknik wojskowy. Wylicytować będzie można m.in. przekazaną przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach koszulkę z Tour de Pologne 2018 z podpisem Czesława Langa!

– Koszulka to jedna z pamiątek po wyścigu, który przez błąd wyjechał w miasta zbyt wcześnie, dlatego rok później w miejscu “pomyłki” Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej “Garnizon Górnośląski” ustawił swój wóz pancerny – śmieje się Piotr Korab, naczelnik miejskiego Wydziału Kultury, Turystykiu i Promocji i oficer rowerowy w jednym.
Koszulka to jednak nie jedyny przedmiot ofiarowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta na rzecz tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świętecznej Pomocy. Do organizatorów trafiły już książki, kalendarze, torby i inne gadżety reklamowe miasta.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.