Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

dokumentprojektu.pl zaprasza na wystawę plenerową

Drukuj stronę
Drukuj

12 lat fotografowania Gwarków to kilka wychowanych pokoleń fotografików i kilka(naście?) tysięcy wyjątkowych zdjęć. Część z nich można będzie zobaczyć od piątku 20 grudnia na Rynku. Otwarcie wystawy o godz. 19.00.

Od 2008 roku fotografujemy święto miasta – Gwarki. Chcemy podsumować dotychczasową pracę, podzielić się z Wami wybranymi pracami dokumentalistów oraz ideami, którymi się kierujemy – piszą organizatorzy.

dokumentprojektu.pl nie tylko tworzy, ale też pozyskuje fotografie związane ze świętem Gwarków i Tarnowskich Gór. W naszych zbiorach znajdują się m.in. fotografie Tadeusza Malinowskiego, Henryka Lisa, Bogdana Kostorz.

Po akcji #zaginionearchiwa ruszają z nową – #zbieramyarchiwa! Pasjonaci z dokumentuprjektu.pl szukają teraz nieodkrytych fotografów, których twórczość będą mogli pokazać światu! Pomóżcie im w tym – to może w Waszych domowych zbiorach kryją się perełki wykonane w mieście Tarnowskie Góry.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.