Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

VIII OGÓLNOPOLSKI MITING PŁYWACKI Park Wodny Tarnowskie Góry

Drukuj stronę
Drukuj

390 zawodników z prawie 30 klubów z całej Polski uczestniczy dziś w VIII Ogólnopolskim Mitingu Pływackim w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.

Konkurs pływacki w Parku Wodnym. Zawodnik płynie na wyznaczonym torze.

– To jest tradycja, bo już ósmy raz jesienią organizujemy ten miting, ale w tym roku mamy prawdziwy frekwencyjny rekord. W zawodach bierze udział prawie 400 zawodników z całej Polski. W tym roku również ta impreza jest połączona z jubileuszem 15-lecia funkcjonowania naszego klubu MKS Park Wodny Tarnowskie Góry. Naszym zasłużonym trenerom, dobroczyńcom i zawodnikom wręczymy dziś specjalne nagrody, dyplomy i upominki. Na sportowców biorących udział w mitingu, czekają medale i puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry – powiedział Marcin Proszowski członek zarządu klubu MKS Park Wodny.

Sportowe zmagania potrwają dziś do godzin wieczornych. W związku z ogromnym zainteresowaniem zawodami, warto wziąć pod uwagę dojazd do Parku Wodnego środkami komunikacji miejskiej.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.