Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Medale Róży dla jubilatów

Drukuj stronę
Drukuj

Trzynaście par obchodzących 50 rocznicę małżeństwa, dwie pary z 55 letnim stażem i jedna para z 60 letnim dorobkiem małżeńskim, zebrało się dziś w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.

– Cieszcie się ze swoich rodzin, osiągnięć i dotychczasowego życia, ale nie rezygnujcie ze swoich planów. Macie bliskich, którzy są z was dumni i którzy z pewnością będą wam pomocni w realizacji tego o czym marzycie – powiedziała Jubilatom Aleksandra Łuczak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
– Wszystkie trudne chwile, które wspólnie przezwyciężyliście dowodzą tylko tego i aż tego, że początek, ta chwila kiedy się ze sobą związaliście to było rzeczywiste uczucie, a nie młodzieńcze zauroczenie. Dziś będę w imieniu Prezydenta dekorował was medalem za zasługi. Za 50 lat wspólnego trwania, wspólnej pracy i wspólnych wyrzeczeń i za dobry przykład jaki dajecie młodszym. Serdecznie Państwu gratuluję – zwrócił się do jubilatów burmistrz Arkadiusz Czech

Jubilaci odznaczeni medalami za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”:
Krystyna i Roman Wolniak, Krystyna i Jerzy Bereska, Helena i Jan Broniek, Magdalena i Jan Masłyka, Barbara i Mieczysław Cieszyńscy, Barbara i Eugeniusz Bieniok, Maria i Jerzy Zielińscy , Maria i Jan Oleszko, Jadwiga i Henryk Gierak, Sonia i Roman Bielawscy, Regina i Alfred Macher, Kazimiera i Józef Cyprian, Maria i Romuald Łazurkiewicz

Jubilaci obchodzący 55 lat małżeństwa:
Eliza i Mieczysław Bieniek, Angela i Konrad Trzęsimiech

Jubilaci obchodzący 60 lat małżeństwa:
Łucja i Hubert Konopka

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.