Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Ulica Polna; uwaga na utrudnienia!

Drukuj stronę
Drukuj

Uwaga na utrudnienia! Przajazd ulicą Polną (dojazd od ulicy Nakielskiej do Lasowic) może być w najbliższcych dniach utrudniony. Wszystko przez kładzione obecnie w pasie drogi sieci instalowane w ramach uzbrajania przy Polnej terenów inwestycyjnych. Dziś i jutro (9-10.10) droga jest całkowicie zamknięta, w najbliższych dniach z uwagi na prace ruch po niej może być utrudniony. Za niedogodności przepraszamy.

Przypomnijmy: zakupiona przez gminę 6,5 hektarowa działka przy ulicy Polnej będzie wkrótce miejscem do inwestowania. Wart ponad 14 mln zł projekt obejmuje budowę drogi wewnętrznej, wycinkę drzew i krzewów, budowę sieci i instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci ciepłowniczej oraz sieci elektroenergetycznej, roboty rozbiórkowe oraz budowę ogrodzenia.

Warta 2,1 mln zł budowa drogi dojazdowej jest w trakcie, wytyczana jest również droga w granicy terenu inwestycyjnego, kończą się robiórki ostatnich obiektów, równany jest teren. W międzyczasie trwają także prace uzbrojenowie na działkach. Koniec prac a także podział działek umożliwiający ich sprzedaż następi w połowie przyszłego roku.

Więcej o strefie dla inwestorów czytaj tu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.