Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Szmaragdowe i złote pary

Drukuj stronę
Drukuj

12 par świętowało dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego Złote Gody. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha odebrali: Agnieszka i Stanislaw Gąsior, Magdalena i Jan Ogrodnik, Łucja i Ludwik Dziki, Józefa i Marian Fiut, Józefa i Henryk Koronek, Maria i Jerzy Dragon, Krystyna i Gerard Kurzok, Agnieszka i Józef Ogrodnik, Alicja i Jan Rytczak, Maria Palecka – Rychter i Andrzej Rycher, Maria i Henryk Idzik oraz Wiesława i Stanisław Janikowscy.

Na uroczystości gościli także jubilaci obchodzący rocznicę 55 lat małżeństwa: Cecylia i Henryk Kachel, Maria i Jan Knop, Krystyna i Piotr Trzeciakowscy oraz Wiesława i Tadeusz Zapała.

– Wszystkim Wam życzę dalszych wielu lat spędzonych w zdrowiu oraz tego byśmy w tym gronie spotkali się znów za 5 lat na kolejnych obchodach Państwa jubileuszu – mówił burmistrz Arkadiusz Czech. 

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.