Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Rybna zaprasza na trzy koncerty

Drukuj stronę
Drukuj

Międzynarodowy Dzień Muzyki Pałac w Rybnej uczci trzema koncertami 4 i 6 października.

Program koncertów:

4 października (piątek, wstęp 20 zł), o godz. 19.00, zaprosimy Państwa na koncert w ramach projektu Krzysztof Kobyliński Spero, wykonany przez Krzysztofa Kobylińskiego wraz z zespołem Voces Gregorianae Cassovienses. “Projekt w całości oparty jest na utworach polskiego kompozytora, które są wzbogacone o aranżacje chóralną zespołu Voces Gregorianae Cassovienses . To wykonanie muzyki Krzysztofa Kobylińskiego przenosi słuchacza w inną czasoprzestrzeń, odcina go od prozy życia, pobudza wyobraźnię”.

6 października – dwa koncerty w pałacu – dla najmłodszych melomanów o 12.00 (cykl koncertowy Rybna Dzieciom „Mozart i Vivaldi”, wstęp 5 zł) oraz o 18.00 koncert z cyklu „Opowieści muzyczne”(wstęp 10 zł). W programie słynne koncerty fletowe Vivaldiego – „Noc” i „Szczygieł” oraz Divertimento F-dur W.A. Mozarta i Kwartet fletowy D-dur, a także prawdziwy przebój wielu flecistów – „Rondo Russo” Saverio Mercadante. Zagrają Alicja Molitorys, Adrianna Lis, Irena Kalinowska-Grohs, Joanna Cogiel, Aleksandra Batog, Danuta Sobik-Ptok, Łukasz Bebłot i Hanna Balcerzak.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.