Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Love in TG

Drukuj stronę
Drukuj

Kochacie Tarnowskie Góry? Ten film na pewno też pokochacie! 💛💛💛 Realizatorem naszego najnowszego promocyjnego materiału jest AG Studio – tarnogórska wytwórnia, która słynie z takich znakomitych produkcji jak zrealizowany w naszym mieście teledysk “Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej, który na You Tube ma ponad 64 miliony wyświetleń!

A co w filmie? Oczywiście miłość w Tarnowskich Górach i do Tarnowskich Gór, nasze sztandarowe obiekty UNESCO – Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga, atrakcje sportowe, turystyczne i kulturalne – w tym Park Wodny, Pałac w Rybnej, kolejka wąskotorowa i Tour de Pologne, najbardziej rozrywkowe i wystrzałowe momenty czyli Gwarki oraz piękne zakątki naszego miasta i nasze piękne chwile w nim spędzane. A wszystko to oplecione tarnogórską kratką czyli naszym modowym hitem ostatnich lat. Zobaczcie koniecznie!

Love in TG

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.