Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Dzień Wszystkich Świętych: zmiany w komunikacji autobusowej

Drukuj stronę
Drukuj

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że w piątek 1 listopada bezpłatne przejazdy będą obowiązywać na wszystkich kursach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych. Ponadto będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty.

Zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej jest dużo, dlatego Zarząd Transportu Metropolitalnego zachęca do tego, aby podróż zaplanować przed wyjściem z domu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej https://www.metropoliaztm.pl/…/bezplatne-przejazdy-i-specja… zakładce Rozkład i Komunikaty – Komunikaty. Zainteresowani mogą także zadzwonić na bezpłatną i czynną przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu infolinię (800 16 30 30) – w naszym mieście i powiecie nie ma przy tej okazji żadnych dodatkowych kursów.

Uwaga: z początkeim listopada zmianie ulega rozkład jazdy linii nr 736. Wycofane z obsługi zostają przystanki: Strzybnica Osiedle i Strzybnica Zametowska. Uruchomiony będzie też dodatkowy kurs w godzinach popołudniowych, zapewniający odwóz młodzieży po zajęciach szkolnych w Szkole Podstawowej nr 13. Więcej: https://rj.metropoliaztm.pl/news/i/1480/

Więcej o corocznej policyjnej akcji “Znicz”:
https://tarnowskiegory.pl/…/akcja-znicz-2019-policja-infor…/

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.