Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Pół wieku miłości

Drukuj stronę
Drukuj

Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz kosze z upominkami wręczono dziś w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego parom obchodzącym 50, 60 i 65 rocznicę ślubu.

– Mówi się, że są setki sposobów na szczęście małżeńskie – niestety większość z nich wymaga nadprzyrodzonych umiejętności. A tak naprawdę liczy się tylko to, co  powstało i trwa przez te wszystkie lata, między dwojgiem kochających się ludzi – zwrócił się do zebranych jubilatów burmistrz Arkadiusz Czech.

– Ten medal jest nagrodą za wytrwałość w miłości, za reprezentowanie wartości fundamentalnych. Za to wszystko są wam wdzięczne wasze dzieci, wnuki, ale również całe, potrzebujące takich wzorców, społeczeństwo – dodała Beata Renk zastępca kierownika urzędu stanu cywilnego.
Jubilaci odznaczeni medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”:
Krystyna i Ignacy Pietrek, Teresa i Józef Osadnik, Aniela i Mieczysław Muszko, Zofia i Aleksander Kubik, Krystyna i Tadeusz Jaros, Eryka i Witold Jacoszek, Krystyna i Andrzej Sommer, Róża i Paweł Kujas, Maria i Mieczysław Kościelniak, Urszula i Andrzej Dudkiewicz

Jubilaci obchodzący 60 lat małżeństwa
Norbert i Maria Kasprzyk, Sławomir i Felicja Seweryn, Henryk i Róża Siwy, Alojzy i Elżbieta Skowronek

Jubilaci obchodzący 65 lat małżeństwa
Erwin i Adelajda Kitel, Melchior i Irena Mazur

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.