Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Pierwszy Tarnogórski Piknik Wojskowy

Drukuj stronę
Drukuj

Czołg i transporter opancerzony, helikoptery, działa i karabiny, wojskowe wozy bojowe i motocykle – to i wiele więcej atrakcji czekało w miniony weekend na uczestników Pierwszego Pikniku Wojskowego w Tarnowskich Górach.

Całość dwudniowej imprezy rozpoczęła się paradą na Rynku, skąd barwny konwój przejechał na łąki położone tuż przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.
W sobotę i niedzielę (15-16.06.2019) można było zobaczyć między innymi pokazy grupy ułanów oraz bractwa kurkowego, odbyła się bitwa garnizonowa znana lepiej jako festiwal kolorów, umożliwiono przejażdżki wozami bojowymi, a na zmęczonych atrakcjami, w kuchni polowej czekała grochówka i inne wojskowe specjały. W sobotę, na zakończenie wypełnionego atrakcjami dnia, odbył się pokaz sztucznych ogni. Pierwszy Tarnogórski Piknik Wojskowy przeszedł do historii, sądząc jednak po zainteresowaniu i frekwencji – nie było to piknik ostatni.

Galeria

Pierwszy Tarnogórski Piknik Militarny ?

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Sobota, 15 czerwca 2019

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.