Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie w dzielnicach – Pniowiec i Centrum

Drukuj stronę
Drukuj

W dniach od 23 do 25 maja (czwartek – sobota) planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych w w/w dzielnicach.  Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można pozamiatać ulice.  

Harmonogram:

  • dzielnica Pniowiec w nocy z 23/24 maja 2019r. Ulice: Borówkowa, Chemików, Kanałowa, Poczty Gdańskiej, Rzeczna, Siwcowa, Westerplatte, Żwirowa.
  • dzielnica Centrum w nocy z 24/25 maja 2019r. Ulice: Cicha, Garusa, Kochanowskiego, Lelewela, Ligonia, Lipowa, Lyszcze, Łomnickiego, Nałkowskiej, Odrodzenia, Ogrodowa, Olimpijczyków, Orzeszkowej, Piernikarczyka, Płuczki, Rudna, Sienna, Skośna, Słowików, Stara, Tysiąclecia, Ułańska, Wawreczki.

Uwaga !!! W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy. 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.