Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Medale na Dzień Samorządowca

Drukuj stronę
Drukuj

Za zasługi w działalności społecznej i samorządowej z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Złoty Krzyż Zasługi otrzymał dziś w Belwederze Piotr Skrabaczewski, Zastępca Burmistrza Tarnowskich Gór ds. Gospodarczych. Taki sam medal otrzymała Krystyna Kosmala, Starosta Tarnogórski. – Ten medal to wyróżnienie dla całego miasta, dla wszystkich mieszkańców, którzy sprawiają, że Tarnowskie Góry cały czas się rozwijają i dobrze się w nich żyje – powiedział burmistrz Skrabaczewski.

– Bardzo serdecznie w imieniu RP za dotychczasową służbę dziękuje i proszę o jeszcze – powiedział Prezydent, który z okazji dzisiejszego Dnia Samorządu Terytorialnego podkreśli znaczenie samorządu dla funkcjonowania państwa polskiego. – Co możemy powiedzieć o tych 30 latach samorządu terytorialnego w Polsce? (…).  Z całą pewnością dla Polski to był dobry czas, z całą pewnością samorząd terytorialny w naszym kraju się sprawdził – powiedział Prezydent.

Brązowy Krzyż Zasługi otrzymał dziś w Belwederze także Janusz Śnietka, radny tarnogórskiej Rady Miejskiej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.