Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie w dzielnicach: Sowice, Opatowice i Stare Tarnowice

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy mieszkańców, że w dniach od 24 do 26 kwietnia br. planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych w dzielnicach: Sowice, Opatowice i Stare Tarnowice.  Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można pozamiatać ulice.  

Zamiatanie ulic w dzielnicach: Sowice, Opatowice i Stare Tarnowice odbędzie się według następującego harmonogramu:

 

1. dzielnica Sowice w nocy z 24/25 kwietnia 2019 r. – ulice: Boczna, Kolejowa, Mazowiecka, Pola, Poziomkowa, Reja, ks. Rudola, Skórki.

2. dzielnica Opatowice w nocy z 24/25 kwietnia 2019 r. – ulice: Górnośląska, Sielanka, Skarżyńskiego, Wiejska Wiśniowa.

3. dzielnica Stare Tarnowice w nocy z 25/26 kwietnia 2019 r. – ulice: Bałkańska, Doniecka, Duńska, Estońska, Fińska, Hipoteczna, Hiszpańska, Litewska, Miedziana, Niedziałkowskiego, Norweska, Opatowicka, Pomorska, Skrzypczyka, Szczygłów, Śniadeckiego, Węgierska, Wyszyńskiego boczna do nr 137.

Uwaga !!!

W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.