Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Rozczytane Tarnowskie Góry

Drukuj stronę
Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach i stowarzyszenie Góry Kultury przy okazji przypadającego na 23 kwietnia Światowego Dznia Książki i Praw Autorskich szykują dla tarnogórzan masę literackich – i nie tylko – atrakcji!

We wtorek po świętach w ramach akcji Obudź swoje książki” w godzinach od 11.00 do 16.00 na tarnogórskim rynku odbędzie się wymiana książek (regulamin akcji dostępny jest na stronie www.biblioteka.tgory.pl).

Tego samego dnia w tarnogórskich restauracjach ruszy akcja Książkę podano, w czasie której będziecie mogli skosztować potraw z arcydzieł literatury światowej i polskiej. Pomiędzy 23 a 28 kwietnia w kartach menu tarnogórskich lokali pojawią się na pozór znane Wam potrawy, jednak ubrane w odpowiedni cytat. Na dodatek zamawiając potrawę z literackiego menu otrzymacie pamiątkową zakładkę.

Na koniec, w środę 24 kwietnia o 18.00 w Bibliotece im. Bolesława Lubosza, odbędzie się Spotkanie autorskie z Remigiuszem Rączką na temat książki “Zasmakuj w Sienkiewiczu”. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.