Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Koncert dla dzieci w Pałacu w Rybnej

Drukuj stronę
Drukuj

14 kwietnia 2019 r., w samo południe, zapraszamy najmłodszych słuchaczy wraz z rodzinami na koncert Rybna Dzieciom “Muzyka mową dźwięków”.

Zapraszamy do wysłuchania pięknych utworów z dawnych czasów, kiedy muzyka była nazywana mową dźwięków, pełnym znaczeń, najwspanialszym językiem. Zachęcamy do przekonania się, ile bogactwa kryje w sobie muzyczny świat baroku i jak ciekawie opowiada o muzyce główny bohater niedzielnego koncertu – Jarosław Kitala w doborowym towarzystwie Ludzi renesansu:-) A po koncercie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obiadów rodzinnych: menu na niedzielę 14 kwietnia: kremowa zupa pomidorowa z ryżem, kotlet schabowy panierowany, ziemniaczki zapiekane z koperkiem, marchewka z patelni na maśle, koszt 35 zł osoba dorosła, 25 zł dziecko. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna rezerwacja: 32 284 18 37. Bilety na koncert również można zarezerwować pod numerem tel 32 284 18 37 lub zakupić w recepcji Pałacu. Miejsca są numerowane.
Pałac w Rybnej, ul.Powstańców Warszawskich 90, Tarnowskie Góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.