Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

IV Tarnogórski Półmaraton odwołany

Drukuj stronę
Drukuj

To przykra wiadomość dla nas i dla biegaczy. IV Tarnogórski Półmaraton został przez organizatorów odwołany. – Decyzję podjęliśmy przede wszystkim ze względu na zbyt małą ilość zapisanych osób. Rosnąca z roku na rok ilość wydarzeń biegowych w Polsce jest z jednej strony rzeczą pozytywną, z drugiej jednak obniża frekwencję podczas każdego z biegów. Dołożymy wszelkich starań, aby wpłacone przez zgłoszone osoby pieniądze dotarły jak najszybciej na ich konta – mówi organizator wydarzenia Paweł Rybak.

Pocieszeniem pozostaje fakt, że to nie jedyne wydarzenie biegowe w mieście. Urząd Miejski organizuje odbywający się podczas Gwarków Bieg Sedlaczka (ostatnio uczestniczyło w nim 320 dzieci), współorganizuje wraz z UKS Gwiazda oraz Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Tarnowskich Górach Tarnogórski Bieg Przełajowy (jego ósma już edycja zaplanowana została na 18 maja) oraz wspiera Bieg Przełajowy, który odbędzie się 9 czerwca na terenie Parku Repeckiego. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.