W sobotę symboliczna godzina dla Ziemi! Dołączcie wraz z nami! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

W sobotę symboliczna godzina dla Ziemi! Dołączcie wraz z nami!

Drukuj stronę
Drukuj

30 marca o godzinie 20:30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. Do akcji włączył się nasz Urząd Miejski, a o wyznaczonej porze zgasną iluminacje naszego Ratusza oraz budynku przy ulicy Sienkiewicza 2. Do udziału w tym symbolicznym przedsięwzięciu zachęcamy także mieszkańców miasta!

Podobnie jak wiele innych samorządów, które zgłosiły się do akcji oraz jak wiele krajów świata zamierzamy wyrazić w ten sposób troskę o przyszłość środowiska naturalnego. W tym roku w Polsce akcja odbywa się pod hasłem #nieniszczedomu Zachęcamy wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór do włączenia się do akcji i zgaszenia świateł w sobotni wieczór. Ale to nie wszystko – niestety musimy być świadomi, że każdego dnia szkodzimy naszej planecie. Zmieniajmy krok po kroku nasze nawyki i przypominamy rządzącym o obowiązku działania na rzecz środowiska. Apel w tej sprawie możecie podpisać tutaj: https://nieniszczedomu.wwf.pl/#podpisz-apel

Ty też niszczysz swój dom!

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.