Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Tarnogórskie PWiK na krajowym podium

Drukuj stronę
Drukuj

PWiK w Tarnowskich Górach zajęło trzecie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu  Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. Dziś w Rybnej podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Wody firma odebrała nagrodę.

– Ta nagroda to nie tylko ocena naszej działalności, ale też wyraz szacunku dla dla naszej pracy na rzecz lokalnej społeczności – mówiła Marta Bis, prezes zarządu tarnogórskiego PWiK sp. z o.o. 

Ranking został przeprowadzony po raz siódmy. Jego organizatorami są Dziennik Gazeta Prawna i jej dodatek ekonomiczny Strefa Gospodarki. Celem przedsięwzięcia jest prezentacja szerokiej opinii publicznej  czołówki branży wodno-kanalizacyjnej, wyróżnienie najlepszych j przedsiębiorstw z branży i przekazanie podstawowych informacji związanych z branżą wodociągowo – kanalizacyjną w Polsce.

Przy pracy nad rankingiem analizie zostały  poddane między innymi  kwestie  finansowe i techniczne, w tym skuteczność usuwania awarii, czy nakłady na szkolenia, podnoszące kwalifikację pracowników. Pod uwagę brane były również tzw. informacje  miękkie, czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności i integracja z nimi, polityka jakości, prowadzona przez firmę, czy wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.