Strefa ruchu czeka na otwarcie – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Strefa ruchu czeka na otwarcie

Drukuj stronę
Drukuj

Strefa Ruchu w Strzybnicy, która powstała przy miejscowym stadionie, jest już gotowa do otwarcia.

Inwestycja wybrana przez mieszkanców w Budżecie Partycypacyjnym na rok 2017 obejmuje plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu oraz ogrodzenie i oświetlenie terenu przeznaczonego pod przyszłe sztuczne boisko wielofunkcyjne. W ramach tej wartej 800 tys. zł miejskiej inwestycji na miejscu zainstalowano także piłkoochwyty. W przyszłym tygodniu (od soboty 30 marca) będzie można już oficjalnie korzystać z obiektu. Na ten dzień zaplanoanwe jest jej oficjalne otwarcie oraz mecz Unii Strzybnica o mistrzostwo klasy A.

Strefa Ruchu w Strzybnicy

Tak z lotu drona wygląda Strefa Ruchu, która powstała przy strzybnickim stadionie. Inwestycja wybrana przez mieszkanców w Budżecie Partycypacyjnym na rok 2017 obejmuje plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu oraz ogrodzenie i oświetlenie terenu przeznaczonego pod przyszłe sztuczne boisko wielofunkcyjne. W ramach tej wartej 800 tys. zł miejskiej inwestycji na miejscu zainstalowano także piłkoochwyty. W przyszłym tygodniu (od soboty 30 marca) będzie można już oficjalnie korzystać z obiektu. Też nie możecie się doczekać?:)

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Piątek, 22 marca 2019

 

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.