Pałac w Rybnej zaprasza na muzyczne powitanie wiosny – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Pałac w Rybnej zaprasza na muzyczne powitanie wiosny

Drukuj stronę
Drukuj

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowe cykle koncertowe w Pałacu w Rybnej! 17 marca Pałac będzie rozbrzmiewać muzyką Vivaldiego od rana do wieczora, bowiem to dzień rozpoczęcia cyklu Rybna Dzieciom (o 12.00) i projektu “Opowieści muzyczne” (o 18.00).

Na początek dziecięcego cyklu będzie można posłuchać – a jakże! – “Cztery pory roku” op.8. Wystąpią: Adam Mokrus – skrzypce solo oraz Kwartet Akademos i Aleksandra Gajecka-Antosiewicz – klawesyn i Łukasz Bebłot – kontrabas.
Bilety na koncert Rybna Dzieciom w cenie 5 zł na osobę do nabycia w recepcji pałacu bezpośrednio przed koncertem.

W tym roku wszystkie muzyczne spotkania w Rybnej będą okazji do strawy duchowej i cielesnej, bo każdym koncercie restauracja pałacowa zaprasza do skorzystania z oferty obiadów rodzinnych w cenie 20 zł dziecko, 35 zł osoba dorosła.

Menu na niedzielę 17 marca: rosół z makaronem, roladki z piersi kurczaka w sosie śmietanowo- maślanym, kluski jasne, buraczki. Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 32 284 18 37.

Cykl koncertowy “Opowieści muzyczne” rozpocznie się również 17 marca, o godzinie 18.00. Koncert zatytułowany jest ” Divina musica, divina comedia – cztery pory roku z Dantem i Vivaldim”. Czas trwania koncertu: 60 minut. Wstęp na koncert: 10 zł.


Po koncercie restauracja pałacowa zaprasza do skorzystania z oferty kolacji. Menu kolacji 17 marca: rozgrzewający bulion mięsno – warzywny z szafranem i pierożkami mięsnymi, bitki wieprzowe z kurkami w sosie śmietanowym, kluski ciemne, kapusta kiszona. Koszt kolacji: 50 zł, polecamy wczesniejszą rezerwację pod numerem telefonu 32 284 18 37.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.