Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wręczenie nagród Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry w dziedzinie kultury

Drukuj stronę
Drukuj

26 marca 2019 r. Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Jana III Sobieskiego 7, godz. 18.00 – uroczystość połączona ze spektaklem w wykonaniu Ave Teatr “Kobieta na zamówienie”

Zapraszamy Państwa na przezabawną komedię, w której – jak to i w życiu bywa – nawet najpiękniejsze marzenia, gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do góry nogami!
Spektakl odbędzie się w drugiej części Spotkania Animatorów Kultury w Tarnowskich Górach.

Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet (a jeśli nawet nie każdy, to z pewnością większość). Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi i…

Spektakl biletowany – cena 20 / 25 zł

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.