Jeszcze jedno miejsce w Oddziale II Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Jeszcze jedno miejsce w Oddziale II Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach

Drukuj stronę
Drukuj

W Oddziale II Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach przy ul. Strzybnickiej 3 w ramach projektu „Żłobek Szansą na powrót do pracy” utworzono 15 nowych miejsc. Zostało jeszcze jedno. Może czeka na Twoje dziecko? Zadanie obejmuje wsparciem przede wszystkim rodziców/opiekunów powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz rodziców/opiekunów bezrobotnych, którzy chcą podjąć zatrudnienie. W czasie trwania projektu unijnego za pobyt dzieci nie są pobierane opłaty stałe.

Nabór potrwa od 18 lutego do 22 lutego 2019 roku. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w siedzibie Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach, przy ul. Bema 1 w godzinach otwarcia placówki. Szczegóły rekrutacji znajdują się w Regulaminie Naboru. Wniosek wraz z regulaminem i niezbędnymi oświadczeniami zamieszczamy w załącznikach poniżej, komplet dokumentów dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Żłobka oraz  dodatkowo  formularze  w  wersji  papierowej  dostępne  są  do  odbioru  w  siedzibie Żłobka  przy  ul. Bema 1.

Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na wyniki rekrutacji!  

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

O projekcie pisaliśmy TUTAJ.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.