Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Fotowoltaika – rozstrzygnięcie po raz kolejny przesunięte

Drukuj stronę
Drukuj

Rozstrzygnięcie konkursu z poddziałania 4.1.3. Odnawialne źródła energii zostało ponownie przesunięte – tym razem na marzec 2019r. To informacja ważna dla osób, które złożyły wiosną ubiegłego roku w Urzędzie Miejskim wnioski do projektu, w ramach którego otrzymać można unijną dotację do montażu kotłów na pelet, ogniw fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Urząd Marszałkowski kwalifikujący do dofinansowania projekty złożone przez beneficjentów przedłużył termin zakończenia ich oceny do marca 2019 r.

Jeśli uda się pozyskać środki Unii Europejskiej miasto będzie miało do rozdysponowania około 20 mln zł na montaż wyżej wymienionych odnawialnych źródeł energii. Jeśli chodzi o gminę Tarnowskie Góry – na liście podstawowej znajduje się ponad 700 wniosków na około 1000 instalacji (niektóre przewidują instalację kilku urządzeń w jednym domu).

https://rpo.slaskie.pl/czytaj/zmiana_terminu_rozstrzygniecia_konkursu_4_1_3_oze_022719

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.