Rozstrzygnięcie konkursu ofert na tworzenie warunków technicznych do rozwoju kultury fizycznej w roku 2019 – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na tworzenie warunków technicznych do rozwoju kultury fizycznej w roku 2019

Drukuj stronę
Drukuj

Zarządzenie Nr 77/2018 Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 27.12.2018 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2019 pn. „Tworzenie warunków technicznych do rozwoju kultury fizycznej, w tym do utrzymania i funkcjonowania bazy sportowej oraz do wykonywania różnorakich zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup wiekowych uczestników”

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry zarządza:

  1. Rozstrzygnąć otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2019 w ramach zadania publicznego pn. „Tworzenie warunków technicznych do rozwoju kultury fizycznej, w tym do utrzymania i funkcjonowania bazy sportowej oraz do wykonywania różnorakich zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup wiekowych uczestników”.
  2. Przyznać dotacje w łącznej wysokości 700.000 zł (słownie: siedemset tysięcy złotych) Podmiotom, wymienionym w Załączniku do niniejszego Zarządzenia.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.