Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Opłaty za śmieci: nowe konta indywidualne

Drukuj stronę
Drukuj

Od 1 stycznia 2019 r. zostaną zmienione numery indywidualnych kont bankowych, na które mieszkańcy Tarnowskich Gór uiszczają opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, powstającymi na terenie zamieszkałej przez nich nieruchomości. Nowe numery kont tarnogórzanie otrzymają pocztą do końca grudnia.

Przypominamy, że opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać miesięcznie zgodnie z zadeklarowaną kwotą, do 10 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. W tytule przelewu należy wpisać: „Opłata za odpady komunalne”

Opłaty uiszcza się przelewami na indywidualne konto bankowe lub wpłatami gotówką w wybranej kasie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach:

− ul. Rynek 4 (Ratusz),  

− ul. Henryka Sienkiewicza 2. 

Informujemy również, że od 1 stycznia 2019 r. przestanie funkcjonować dotychczasowy sposób logowania oraz sprawdzania salda należności poprzez Internetowe Biuro Obsługi Płatnika – iBOP.

Powyższą funkcjonalność zastąpi usługa, o szczegółach której można dowiedzieć się na stronie internetowej https://epodatki.tarnowskiegory.pl/#/strona/pl/strona_glowna

Więcej informacji o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi możecie Państwo uzyskać na stronie internetowej: www.odpady.tarnowskiegory.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach w Wydziale Gospodarki Miejskiej przy ul. Sienkiewicza 2, pokój 28, 29, tel. (32)  39-33-675, 39-33-679.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.