Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Ho!Ho!Ho! Mikołaj na Rynku

Drukuj stronę
Drukuj

Zgodnie z tradycją, tarnogórski Rynek gościł dziś wysłannika z dalekiej północy. Na kilka magicznych chwil, centrum naszego miasta zamieniło się w miasteczko Świętego Mikołaja, który w towarzystwie swoich uroczych pomocniczek, obdarowywał prezentami naszych milusińskich. Radości i okrzykom “HoHoHo” nie było końca, gdyż wszyscy obecni aktywnie brali udział w zabawach organizowanych przez Mikołaja i jego świtę. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Święty ma zamiar odwiedzić nasze miasto i wszystkie grzeczne dzieci ponownie już za rok.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.