Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie w dzielnicach: Centrum – oś. Wojska Polskiego i Osada Jana

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy mieszkańców, że w dniach od 4 do 6 listopada 2018 r. planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych na oś. Wojska Polskiego i na Osadzie Jana. Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można było pozamiatać ulice.  

Zamiatanie ulic w dzielnicach: Centrum – oś. Wojska Polskiego i Osada Jana wg następującego harmonogramu:

1. dzielnica Centrum – oś. W. Polskiego  w nocy z 4/5 listopada 2018 r. 

Ulice: Towarowa, 3-go Pułku Ułanów, Krasickiego, Św. Katarzyny, Hallera, Zielona, Łowiecka, Klonowa, Curie Skłodowskiej, Korczaka, Wojska Polskiego, Okrzei, Bończyka, Monte Casino, Graniczna, Tatrzańska, Bema, J. Opolskiego, Świdra.

2. dzielnica Osada Jana w nocy z 5/6 listopada 2018 r. 

Ulice: Św. Jana, Kopernika, Chopina, Stroma, Dąbrowskiego, Piaskowa, Różana, Narcyzów, Astrów, Al.Kwiatów, Miodowa, Pogodna, Kolorowa, Młodości, Zaciszna, Miła, Słoneczników, Fiołków, Bratków, Targowa.

Uwaga!!! W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.