Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wsparcie dla niepełnosprawnych – nabór wniosków do 14 grudnia!

Drukuj stronę
Drukuj

W tym przyszłym roku, podobnie jak w tym, będzie można skorzystać z pomocy w ramach programu osłonowego wsparcia osób niepełnosprawnych i ich rodzin w Tarnowskich Górach na lata 2018 – 2022. Program ma na celu ułatwienie dostępu do udziału w rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dowozu do ośrodków wsparcia oraz warsztatów terapii zajęciowej, a także udzielanie wsparcia psychologicznego adresatom programu oraz umożliwienie im udziału w spotkaniach grupy samopomocowej członkom rodzin osób niepełnosprawnych. Nabór wniosków na objęcie wsparciem w roku 2019 prowadzony jest do 14 grudnia 2018 r.

Szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach Programu udzielają pracownicy Zespołu ds. Analiz i Programów pod numerem telefonu 32 284 48 59, w godzinach od 8.00 do 15.00, lub w biurze Zespołu, przy ul. Piastowskiej 8 pok. 5. Wnioski można składać od 01.08.2018 r. w Zespole ds. Analiz i Programów przy ul. Piastowskiej 8 pok. 5 w godz. 8:00 do 14:00.

Wniosek w załączniku. Można go też pobrać w placówkach MOPS.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.