Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Tydzień przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach

Drukuj stronę
Drukuj

Tarnowskie Góry Urząd Miasta, Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowskich Górach oraz Biuro Rachunkowe Debet zapraszają na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach. Wydarzenie trwa do piątku 16 listopada.

Do 16 listopada biuro rachunkowe Debet Sp. z o.o. prowadzi bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi oraz specjalistami z zakresu kadr i płac oraz RODO (13 – 16 listopada, w godzinach 10.00 – 14.00, Tarnowskie Góry, ul. Gliwicka 35).

Z kolei 15 listopada 2018 r. w godzinach 12.00 do 15.00 w Pałacu w Rybnej odbędzie się spotkanie TARNOWSKIE GÓRY – MIASTO PRZYJAZNE DLA BIZNESU. 

W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią:

– założenia dotyczące wsparcia dla lokalnego biznesu (Z-ca Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry Piotr Skrabaczewski)

– przybliżą tematykę zmian w prawie podatkowym z nakreśleniem głównych kierunków zmian i skutków dotychczas wprowadzonych nowelizacji (doradcy podatkowi z Debet Sp. z o.o. Aleksander Kusz i Justyna Janicka).

Spotkanie ma być przede wszystkim przyczynkiem do dyskusji na temat problemów, z jakimi spotykają się przedsiębiorcy działający na lokalnym rynku i możliwych rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej oraz do bliższego poznania się i wymiany kontaktów nie tylko biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą pomiędzy firmami, organizacjami pozarządowymi oraz władzami miasta w zakresie wsparcia dla biznesu.

Serdecznie zapraszamy!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.