Rzecznik praw obywatelskich zaprasza na spotkanie – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Rzecznik praw obywatelskich zaprasza na spotkanie

Drukuj stronę
Drukuj

Rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkanie w Tarnowskich Górach, które odbędzie się 27 listopada 2018 r. (wtorek), w godzinach: 13.30-15.30 w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7 – sala szkoleniowa 26).

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby opowiedzieć rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju. Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne więc wystarczy na nie przyjść. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie udziału. Jednak ułatwia nam ono organizację i przygotowanie merytoryczne spotkania. Dlatego zachęcamy Państwa do wcześniejszego pisemnego zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub maila zagadnień dotyczących naruszania praw człowieka lub lokalnych problemów i spraw.

Link do formularza:

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/spotkania-regionalne-rpo-na-Slasku

Kontakt i zgłoszenia:

mailowy: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl

telefoniczny: (22) 55 17 989

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.