Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Rzecznik praw obywatelskich zaprasza na spotkanie

Drukuj stronę
Drukuj

Rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkanie w Tarnowskich Górach, które odbędzie się 27 listopada 2018 r. (wtorek), w godzinach: 13.30-15.30 w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7 – sala szkoleniowa 26).

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby opowiedzieć rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju. Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne więc wystarczy na nie przyjść. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie udziału. Jednak ułatwia nam ono organizację i przygotowanie merytoryczne spotkania. Dlatego zachęcamy Państwa do wcześniejszego pisemnego zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub maila zagadnień dotyczących naruszania praw człowieka lub lokalnych problemów i spraw.

Link do formularza:

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/spotkania-regionalne-rpo-na-Slasku

Kontakt i zgłoszenia:

mailowy: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl

telefoniczny: (22) 55 17 989

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.