Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Koncert na 100-lecie Niepodległości

Drukuj stronę
Drukuj

Bardotka Trio prezentują złote polskie standardy muzyki rozrywkowej lat dwudziestych i trzydziestych. W repertuarze koncertu znajdują się najbardziej znane przeboje z tego okresu.

Bardotka Trio powracają do polskich złotych standardów muzyki rozrywkowej lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. W repertuarze koncertu znajdują się najbardziej znane przeboje z tego okresu m. in.: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malagenia”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”…

BARDOTKA TRIO – Jak piszą o sobie: niepokorne muzycznie, śpiewające w idealnej harmonii wokalistki. Nazywane również „polskimi The Puppini Sisters“. Z zespołem tym łączy je wspólny międzynarodowy projekt pt. “Stop Googling Me!”.

Dziewczyny jednak szybko udowodniły, że mają własny charakter i niepowtarzalny styl wydając swój autorski album pt. „Raz. Dwa. O tak!”. Muzyka zespołu to przede wszystkim nowocześnie wykonana, wybuchowa kompilacja vintage & retro pop oraz big beat, rock’n’roll z subtelną domieszką nastrojowego swingu, bossa novy czy tanga, aż po odległe klimaty vintage country. Trio wzięło udział m.in. w tak prestiżowych koncertach jak Ladies Jazz Festival w Gdyni czy Woodstock Festival (scena główna) w duecie z Mariką.

Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Jana III Sobieskiego 7

Bilety: 35/28 zł.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.