Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Kolejna odsłona Otwartych Szkoleń Sportowej Akademii Veolia

Drukuj stronę
Drukuj

Sportowa Akademia Veolia zaprasza na kolejną odsłonę szkoleń on-line. Tym razem tematyka poświęcona jest psychologii, dietetyce i kreowaniu wizerunku. Jak pozyskać sponsora? Co zjeść przed ważnym startem? Jak opanować stres i nabrać pewności siebie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą znani, doświadczeni Specjaliści współpracujący ze Sportową Akademią Veolia. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych sportowców, rodziców i trenerów.

Sportowa Akademia Veolia od blisko 10 lat współpracuje z młodymi sportowcami, z każdym rokiem coraz lepiej rozumiejąc ich potrzeby, a także potrzeby ich rodziców i trenerów. Bo przecież za sukcesem jednego zawodnika często stoi praca wielu osób. Dlatego otwarte szkolenia SAV przygotowane są również z myślą o nich. Kolejna odsłona webinarów obejmuje zagadnienia, które pomogą zrozumieć istotę współpracy z dietetykiem, przygotować odpowiednią dietę w cyklu treningowym oraz wskażą kierunek budowania wizerunku nie tylko w kontekście pozyskania sponsora. Dla osób, które wezmą udział w szkoleniu przygotowane są nagrody! Indywidualne konsultacje z psychologiem, dietetykiem, książki tematyczne oraz sesja fotograficzna.

Miasto Tarnowskie Góry, wieloletni partner Sportowej Akademii Veolia zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń online z zakresu dietetyki, psychologii sportu czy kreowania wizerunku. W ramach każdego modułu podjęte zostaną trzy odrębne tematy.

„Marketing w sporcie”, to pierwszy krok do kontaktu ze sponsorami i budowania dobrego wizerunku, który z czasem może zaowocować na przykład kontraktem ze sponsorem.

„Jak pozyskać sponsora”? – szkolenia online poprowadzi Jerzy Mieńkowski, specjalizujący się w projektach z zakresu marketingu sportowego oraz społecznej odpowiedzialność biznesu (CRS).

I zajęcia: 30 października, godz. 20:00
Przygotuj się do pozyskania sponsora.

II zajęcia: 7 listopada, godz. 20:00
Jak przygotować ofertę sponsorską?

III zajęcia: 20 listopada, godz. 20:00
Przykłady i sposoby dbania o rozwój wizerunku.

Więcej szczegółów dostępnych w opisie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2400722583303885/

Podstawowe zasady i zagadnienia z zakresu dietetyki sportowej przybliży Dominika Kulczycka-Wójcik, dietetyk sportu z cennym, sportowym doświadczeniem. Na szkolenie zapraszamy zarówno Sportowców, jak i Trenerów oraz Rodziców.

I zajęcia: 5 listopada, godz. 20:00
Jak jeść by nie „odcięło” Cię w czasie startu.

II zajęcia: 26 listopada, godz. 20:00
Jak wspomóc potencjał sportowy naszego dziecka?

III zajęcia: 17 grudnia, godz. 20:00
Trening zaczyna się od posiłku.

Więcej szczegółów dostępnych w opisie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/537391006731789/

O tym jak istotna jest rola psychologa w życiu zawodnika oraz trenera opowie Zuza Wałach-Biśta, związana ze sportem nie tylko od strony zawodowej.

I zajęcia: 9 listopada, godz. 20:00
Ujarzmij stres przed startem.

II zajęcia: 23 listopada, godz. 20:00
Pozytywny rodzic sportowca – jak wspierać a nie wywierać presję?

III zajęcia: 7 grudnia, godz. 20:00
KOP na treningu! Jak wzmacniać koncentrację, opanowanie emocji i pewność siebie zawodników?

Więcej szczegółów dostępnych w opisie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/292591748014323/

Więcej informacji o szczegółach tych webinariów, jak i innych dostępnych jest na profilu SAV

https://www.facebook.com/SportowaAkademiaVeolii/

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.