Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Servier dla serca czyli profilaktyka zdrowotna na Rynku

Drukuj stronę
Drukuj

Stowarsyszenie Na zdrowie zaprasza 27 września do namiotu edukacyjnego, gdzie czekać będą bezpłatne konsultacje, filmy i materiały informacyjne dotyczące profilaktyki chorób krążenia, kiosk multimedialny z interaktywnym filmem „W poszukiwaniu ukrytych czynników ryzyka” oraz gra, w której każdy może „zamienić się” w tropiciela czynników ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego oraz sprawdzić swoją wiedzę na temat nadciśnienia tętniczego i hipercholesterolemii. Akcja potrwa w godz. 10.00-18.00.

Na zainteresowanych czeka Mobilna Kardiologiczna Poradnia Servier, oferująca:
➡ badanie ciśnienia tętniczego krwi,
➡ badanie stężenia glukozy we krwi,
➡ badanie stężenia cholesterolu we krwi wraz z frakcjami HDL i DL oraz trójglicerydami,
➡ pomiar masy ciała (wskaźnika BMI),
➡ konsultacje kardiologiczne (w uzasadnionych przypadkach),
➡ EKG (w uzasadnionych przypadkach).

Dlatego nie pozwól na to swojemu sercu ! Jeśli masz wątpliwości, czy wszystko z nim jest ok, czy nie masz przeciw sobie dwóch śmiertelnych wrogów – wysokiego ciśnienia tętniczego i cholesterolu przyjdź na tarnogórski Rynek 27 września między 10-18. Tam ekipa kardiologów z wykwalifikowanymi pielęgniarkami bezpłatnie przeskanuje Twoje czynniki ryzyka sercowej „ awarii „

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.