Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Młodzi obserwatorzy przyrody

Drukuj stronę
Drukuj

Fundacja Veolia zaprasza na bezpłatne warsztaty inaugurujące II edycję programu realizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry, które odbędą się 17 września (poniedziałek), w godz. 12:00–15:00. Chcesz wspierać młodzież w działaniach na rzecz zielonego, przyjaznego mieszkańcom miasta? Przyjdź na warsztaty pod hasłem “Tworzymy miasto z klimatem!” i dowiedz się więcej o konkursie na młodzieżowy eko-projekt. Spotkanie odbędzie się Urzędzie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 2 (pokój nr 40).

Do wygrania granty na realizacje wybranych elementów eko-projektu!

Warsztaty będą okazją do:
• poszerzenia wiedzy na temat przyrody w Tarnowskich Górach, w tym niezwykłej roli zieleni miejskiej,
• poznania nowatorskich metod i narzędzi inspirujących młodzież do działań na rzecz zielonego, zrównoważonego, przyjaznego mieszkańcom miasta,
• uzyskania informacji o programie edukacyjnym „Młodzi Obserwatorzy Przyrody”, a w szczególności konkursie grantowym na młodzieżowy eko-projekt i przygotowania się do roli opiekuna zespołu konkursowego.

Spotykamy się 17 września (poniedziałek) w godz. 12:00-15:00 w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego 
w Tarnowskich Górach, przy ul. Sienkiewicza 2. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w spotkaniu na stronie http://mlodziobserwatorzy.edu.pl/rejestracja

Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią kontakt z młodymi ludźmi i szukają pomysłów, jak pomóc im w poznaniu i docenieniu przyrody w mieście. Niezależnie, czy:
• pracujesz w organizacji pozarządowej, domu kultury, czy bibliotece,
• jesteś seniorem albo studentem, który chce zainspirować młodszych kolegów i koleżanki do działania,
• prowadzisz grupę harcerską, a może jesteś liderem innej nieformalnej grupy młodzieżowej,
• jesteś nauczycielem lub wychowawcą i pracujesz w szkole,
te warsztaty są dla Ciebie!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału. Szczegółowe informacje o programie „Młodzi Obserwatorzy Przyrody” oraz warsztatach na stronie http://mlodziobserwatorzy.edu.pl.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.