Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Konsultacje projektu Programu współpracy Gminy Tarnowskie Góry z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność w sferze zadań pożytku publicznego na rok 2019

Drukuj stronę
Drukuj

W dniach 05.09 – 19.09.2018 r. przeprowadzone zostaną konsultacje z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na temat projektu „Programu współpracy Gminy Tarnowskie Góry z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność w sferze zadań pożytku publicznego na rok 2019”.

Konsultacje przeprowadza się poprzez: a) zamieszczenie projektu uchwały na okres 14 dni kalendarzowych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Tarnowskie Góry, b) udostępnienie w wersji papierowej w Wydziale Kultury, Turystyki i Promocji Miasta, ul. Rynek 4 pok. Nr 6, c) przekazanie wersji elektronicznej dokumentu do organizacji pozarządowych współpracujących z Gminą poprzez prowadzoną elektroniczną bazę danych teleadresowych organizacji pozarządowych.

Uwagi i opinie dotyczące przedmiotu konsultacji muszą być przedstawione przez przedstawiciela podmiotu prowadzącego działalność pożytku publicznego pisemnie poprzez przesłanie na adres mailowy

a.maczek@um.tgory.pl

w terminie do dnia 19.09.2018 r. stanowiska Podmiotu zawierającego:
– nazwę organizacji,
– dane osób zgłaszających,
– odniesienie do konsultowanego projektu
– uzasadnienie.
Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.