Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie w dzielnicach: Opatowice, Centrum – oś. Kolejarz, Strzybnica

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy mieszkańców, że w dniach od 12 do 18 sierpnia 2018 r. planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych w w/w dzielnicach. Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można pozamiatać ulice.

Zamiatanie ulic w dzielnicach: Opatowice, Centrum – oś. Kolejarz, Strzybnica wg następującego harmonogramu:

1. dzielnica Opatowice w nocy z 12/13 sierpnia 2018r.

Ulice: Górnośląska, Skarżyńskiego, Wiejska, Wiśniowa.

2. dzielnica Centrum – oś. Kolejarz w nocy z 13/14 sierpnia 2018r.

Ulice: Semaforowa, Kierunkowa, Kolejarzy, Konduktorska, Nowa, Maszynistów, Towarowa, Dolomitów, Szczęść Boże, Trakcyjna, Sygnałów.

3. dzielnica Strzybnica w nocy z 16/17 i 17/18 sierpnia 2018r.

Ulice: Pionierska, Kościelna, Dębowa, Grabowa, Kossaka, Hagera, Solskiego, Karłowicza, Strawińskiego, Rowickiego, Prusa, Husarska, Proletariacka, Kombatantów, Armii Krajowej, Strzybnicka, K. Paryskiej, Kraszewskiego, Kuncewiczowej, Pułaskiego, Ściegiennego, Zawiszy.

Uwaga !!!

W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzia-nych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.