Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wybory do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Drukuj stronę
Drukuj

W związku z zakończeniem naboru kandydatów na członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego 5 grudnia br. o godz. 16.30 w sali nr 40 Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2, odbędą się wybory do tejże Rady.

Zgodnie z zapisami § 2 pkt. 3 Załącznika do Uchwały Rady Miejskiej w sprawie Trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach “ Wybory przeprowadza się na terenie Urzędu Miejskiego przy zalecanej obecności jednego przedstawiciela z każdej organizacji pozarządowej, która posiada pisemne upoważnienie do reprezentowania podmiotu oraz czynnego i biernego udziału w głosowaniu.” W załączeniu wzór – przykład upoważnienia.

Zapraszamy po jednym przedstawicielu każdej z organizacji pozarządowych (poza osobą która będzie kandydatem).

Spotkanie to będzie również okazją do omówienia przyszłorocznego zadania priorytetowego czyli “ Kochamy naszą dużą i małą Ojczyznę”.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.