Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Wsparcie dla niepełnosprawnych – nabór wniosków

Drukuj stronę
Drukuj

19 czerwca 2018 r. Rada Miejska zatwierdziła program osłonowy wsparcia osób niepełnosprawnych i ich rodzin w Tarnowskich Górach na lata 2018 – 2022. Program ma na celu ułatwienie dostępu do udziału w rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dowozu do ośrodków wsparcia oraz warsztatów terapii zajęciowej, a także udzielanie wsparcia psychologicznego adresatom programu oraz umożliwienie im udziału w spotkaniach grupy samopomocowej członkom rodzin osób niepełnosprawnych. Zainteresowanych uczestnictwem w programie prosimy o kontakt z MOPS.

Szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach Programu udzielają pracownicy Zespołu ds. Analiz i Programów pod numerem telefonu 32 284 48 59, w godzinach od 8.00 do 15.00, lub w biurze Zespołu, przy ul. Piastowskiej 8 pok. 5. Wnioski można składać od 01.08.2018 r. w Zespole ds. Analiz i Programów przy ul. Piastowskiej 8 pok. 5 w godz. 8:00 do 14:00.

Wnioski w załączniku. Można je też pobrać w placówkach MOPS.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.