Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Organizatorzy wyścigu Tour de Pologne przepraszają tarnogórzan

Drukuj stronę
Drukuj

Tegoroczny start Tour de Pologne przez nasze miasto nie wyglądał tak jak byśmy chcieli. Czesław Lang i Lech Piasecki, organizatorzy wyścigu przepraszają tarnogórzan za błąd marshala, który źle pokierował kolarzy. Zapowiadają, że wrócą do nas we wrześniu i razem przejedziemy trasę Tour de Pologne.

– Mieszkańcom naszego miasta było bardzo przykro. W szczególności dzieciom. My też jesteśmy rozżaleni. Analizujemy zapisy wiążącej nas z Lang Team umowy. Cieszymy się, że organizator przyznał się do winy i mamy nadzieję, że pan Czesław Lang dotrzyma słowa i zorganizuje nam fajną imprezę we wrześniu – mówi Piotr Korab, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.