Nowy oddział Żłobka w Tarnowskich Górach – 15 nowych miejsc – ROZPOCZYNA SIĘ NABÓR – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Nowy oddział Żłobka w Tarnowskich Górach – 15 nowych miejsc – ROZPOCZYNA SIĘ NABÓR

Drukuj stronę
Drukuj

Chciałbyś/Chciałabyś wrócić do pracy, lecz nie masz z kim zostawić dziecka? Chcesz podjąć pracę lub pracujesz i szukasz odpowiedniej opieki dla swojej pociechy? Projekt „Żłobek szansą na powrót do pracy” jest właśnie dla Ciebie.

Dwóch chłopców bawi się autkiem.

Już od września bieżącego roku w  Oddziale II Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach przy ul. Strzybnickiej 3 zostanie utworzonych 15 nowych miejsc. Nowy projekt finansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 oraz z budżetu państwa obejmie wsparciem przede wszystkim rodziców/opiekunów powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz rodziców/opiekunów bezrobotnych, którzy chcą podjąć zatrudnienie. Na czas trwania projektu unijnego za pobyt dzieci nie będą pobierane opłaty stałe

Nabór na Uczestników Projektu rozpocznie się już 9 lipca 2018 roku i będzie trwał do 3 sierpnia 2018 roku. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w siedzibie Żłobka Publicznego Nr 1 w Tarnowskich Górach, przy ul. Bema 1 w godzinach otwarcia placówki. Szczegóły rekrutacji znajdują się w Regulaminie Naboru. Wniosek wraz z regulaminem i niezbędnymi oświadczeniami zamieszczamy w załącznikach poniżej, komplet dokumentów dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Żłobka oraz dodatkowo formularze w wersji papierowej dostępne są do odbioru w siedzibie Żłobka przy ul. Bema 1.

 

Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na wyniki rekrutacji!

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.