Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Nagrody i awanse dla tarnogórskich policjantów

Drukuj stronę
Drukuj

Aż 108 tarnogórskich policjantów otrzymało dziś (10.07.) z okazji Święta Policji wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Doroczne Nagrody Burmistrza za wzorową pracę z rąk zastępcy burmistrza ds. gospodarczych Piotra Skrabaczewskiego odebrało dziesięciu funkcjonariuszy: sierż. szt. Jacek Kozdraś, st. sierż. Przemysław Kleczka, st. sierż. Tomasz Żmuda, st. asp. Ryszard Preg, st. sierż. Paweł Zrałek, st. post. Kamil Kubica, asp. szt. Zbisław Pawłowski, nadkom. Jarosław Merta, mł. asp. Katarzyna Nycz oraz asp. szt. Krzysztof Ptak.Piotr Skrabaczewski, zastępca burmistrza ds. gospodarczych, podkreślił, że współpraca samorządu z policją jest bardzo ważna.

– Ilość awansowanych i wyróżnionych to znak, że policja w Tarnowskich Górach chce się rozwijać tak jak rozwija się nasze miasto. Ten spójny zrównoważony rozwój, odpowiadający wymaganiom naszych mieszkańców, jest dobrym prognostykiem na przyszłość – podkreślił.

Uroczystość związana z Świętem Policji odbyła się w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.