Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Urząd Miejski szuka firm do termomodernizacji

Drukuj stronę
Drukuj

W związku z przystąpieniem do realizacji kolejnej edycji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Tarnowskie Góry, w ramach którego osobom fizycznym udzielane są dotacje celowe do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych, zapraszamy chętnych wykonawców do złożenia ofert na realizację prac objętych dotacją.

Zakres prac obejmuje:

– wymianę starych źródeł ciepła na nowe i ekologiczne, tj. na kotły na paliwo stałe posiadające zaświadczenie potwierdzające spełnienie norm klasy 5 wg normy PN-EN 303-5:2012, kotły gazowe, węzły cieplne, pompy ciepła,

– ocieplenie wszystkich ścian budynku.

Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załączniku nr 2 Regulaminu udzielania osobom fizycznym dotacji celowych do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych, przejętego Uchwałą Nr XLIII/450/2017 Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach z dnia 25 października 2017 r. w sprawie zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych na terenie miasta Tarnowskie Góry w latach 2018 – 2020 zmienioną Uchwałą Nr XLVII/490/2017 Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach z dnia 20 grudnia 2017 r.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opisanej „Oferta Wykonawcy PONE 2018”, w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2.

Oferty są przyjmowane w trybie ciągłym. Kompletne oferty będą systematycznie wpisywane na listę Wykonawców udostępnianej na stronie internetowej Operatora oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

Dodatkowych informacji udziela Operator – firma EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. pod nr 792 243 781.

Więcej informacji TUTAJ.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.