Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Spotkanie animatorów kultury

Drukuj stronę
Drukuj

W sobotę, 24 marca 2018 roku, w Pałacu w Rybnej spotkają się tarnogórscy animatorzy kultury oraz twórcy kultury. O godz. 17.00 rozpocznie się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w Tarnowskich Górach. Na zakończenie spotkania wystąpi Duo Gitarowe Braci Kudełka.

Animator kultury, to ktoś kto sprawia, że ludzie się spotykają, że z tego spotkania wynika coś więcej. To ktoś, kto łączy potencjały. Dzięki niemu ludzie z zupełnie odmiennych światów odnajdują w sobie chęć, żeby coś wspólnie zrobić, wspólnie coś przeżyć, czegoś doświadczyć. Animator stwarza przestrzeń, wytwarza sytuację, w której do takiego spotkania może dojść. To nie jest jednorazowe spotkanie, tylko działanie nastawione na proces. Chodzi o to, żeby uruchomić w kimś chęć działania dla siebie i innych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.