Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Podziękowania dla emerytowanych komendantów

Drukuj stronę
Drukuj

Inspektor Tadeusz Stuchlik – Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach oraz starszy brygadier Sławomir Rak – zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach odchodzą na emeryturę. Za lata pracy na rzecz bezpieczeństwa miasta podziękował im dziś podczas sesji Rady Miejskiej burmistrz Arkadiusz Czech i przewodniczący Tomasz Olszewski. – Mówią, że w eme­ryturze nie ma nic złego, pod wa­run­kiem, że nie do­puści­my, aby nam przeszkadzała w pra­cy – żartował burmistrz.

Tadeusz Stuchlik pełnił służbę w policji od 1994 r. W roku 2014 został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach, a w kwietniu następnego roku komendantem tej samej jednostki.

Sławomir Rak rozpoczął służbę w PSP w 1984 roku. Najpierw pracował w straży pożarnej w Zabrzu. Od 2011 roku pełni funkcje Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Tarnowskich Górach

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.